بازديد استاندار مازندران از دبيرخانه جشنواره بین المللی فيلم وارش
منتشر شده در 9:55 ,1397/12/20 تعداد مشاهده 127 بار
مجید حسین زادگان استاندار مازندران با حضور در دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم وارش، با دست اندرکاران این رویداد سینمایی گفت وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم وارش، مجید حسین زادگان استاندار مازندران عصر یکشنبه ۱۹ اسفند با حضور در مجتمع فرهنگی سینمایی و دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش با دبیر و مدیران بخش های مختلف این رویداد دیدار کرد و در جریان آخرین  فعالیت های برگزاری جشنواره قرار گرفت .
در این دیدار مهدی قربانپور دبیر جشنواره ضمن تشریح فعالیت های دبیرخانه استاندار را در جریان  چگونگی جذب آثار ،توجه رسانه های داخلی و بین المللی ، مشارکت جوانان و داوطلبان  علاقه مند و همچنین حضور فیلمسازان داخلی و خارجی در این جشنواره قرار داد 
مجید حسین زادگان استاندار مازندران نیز برگزاری این جشنواره را یک جریان فرهنگی مهم و اتفاق تاریخی برای استان مازندران برشمرد و از همه دستگاه های شهری و استانی خواست در کنار جشنواره باشند .
در این دیدار دکتر محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و جمعی از مسئولین شهری حضور داشتند .
نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش به دبیری مهدی قربانپور، اردیبهشت ۱۳۹۸ در استان مازندران برگزار می شود.
به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >